Vražedné horko

Teplé slunečné počasí, to jsme si asi vždycky přáli. Během dovolených na prosluněném jihu ...

Celý článek »
Stěna smrti

Celý život žiju na kopci nad pražským Výstavištěm v Holešovicích. Z lesní vyhlídky jsem ...

Celý článek »
Objednat předplatné

Poslední komentáře

» Jaromir Cizek byl muj tata. Chtela jsem neco napsat a ...
Přidal: Irena Rydl 14.10. 16:14
» Autor článku nás uvádí v naprostý omyl v tom, že ...
Přidal: pavel 10.9.2018
» Nyní jsem tankoval a nestačil jsem se divit. Verva 100 ...
Přidal: Jelen 6.8.2018
» Zapomínáte na to, že do premiových paliv není potřeba strkat ...
Přidal: Jarmil 9.1.2018
» Zapomínáte na to, že do premiových paliv není potřeba strkat ...
Přidal: Jarmil 9.1.2018
» Eurooil prodá potřebné množství řepky jinak a do nafty ji ...
Přidal: cyklista 19.12.2017
Motorky v bedně
5.6.2018
výběr 7.–20. 6
 

ČTVRTEK 7. června
ČT4 Sport
00.05 Svět motorů – MM ČR enduro Úštěk
00.20 Svět motorů – Aktuálně
COOL
10.05 Americký chopper VII. (10) – Paul a jeho synové vyrábějí ty nejvíc cool motorky na míru (také v 15.55 VII./11/)
NS1
11.20 Rychlá kola (6/2018)
S5
13.25 Motul Cup 2018 – Středočeský přebor SMS v motokrosu Kříše
NS2
16.40 Rychlá kola (6/2018)
COOL
20.15 Autosalon

PÁTEK 8. června
COOL
00.20 Americký chopper VII. (11) – (také v 10.00 /11/ a 15.55 /12/)
ČT4 Sport
00.50 Svět motorů – Speciál
01.35 Svět motorů – MM ČR side a čtyřkolek Dalečín
01.55 Svět motorů – MM ČR supermoto Hradec Králové
02.30 Svět motorů – MM ČR enduro Úštěk
02.45 Svět motorů – Aktuálně
COOL
11.05 Autosalon
NS1
18.25 Rychlá kola (6/2018)
Prima Plus
22.55 Autosalon

SOBOTA 9. června
COOL
00.10 Americký chopper VII. (12)
NS2
01.00 Rychlá kola (6/2018, také ve 14.00)
Prima
8.45 Autosalon
Prima Plus
13.40 Autosalon
ES2
12.45 EWC – 8 hodin na Oscherslebenu – ŽIVĚ (také v 15.00)
S5
14.05 Motul Cup 2018 – Středočeský přebor SMS v motokrosu Kříše
ES2
21.30 MS superbiků v Brně – 1. závod
ES
23.30 MS superbiků v Brně – 1. závod

NEDĚLE 10. června
ČT4 Sport
08.05 Svět motorů – Speciál
08.50 Svět motorů – MM ČR side a čtyřkolek Dalečín
09.10 Svět motorů – MM ČR supermoto Hradec Králové
09.45 Svět motorů – MM ČR enduro Úštěk
10.00 Svět motorů – Aktuálně
ES2
11.00 MS superbiků v Brně – 1. závod
11.30 MS supersportů v Brně – ŽIVĚ
S5
14.40 Motul Cup 2018 – Středočeský přebor SMS v motokrosu Kříše
ES2
16.15 MS superbiků v Brně – 2. závod
NS2
16.30 Rychlá kola (6/2018)
ES2
19.15 MS MX v St .Jean d´Angely
ES
23.30 MS superbiků v Brně – 2. závod

PONDĚLÍ 11. června
ES2
01.15 MS superbiků v Brně – 2. závod
NS1
01.15 Rychlá kola (6/2018)
COOL
01.30 Autosalon
ES2
03.00 MS superbiků v Brně
ES
06.45 WSBK Brno (také ve 12.00)
ES2
08.45 WSBK Brno (také v 19.45 a 23.15)
COOL
9:25 Americký chopper VII. (12) – (také v 15.55 /13/ a 23.45 /13/)
ES2
14.00 MS MX v St. Jean d´Angely
NS2
16.00 OffRoad Maraton Janovice nad Úhlavou (3/2018)
NS1
17.40 OffRoad Maraton Janovice nad Úhlavou (3/2018)
20.30 Speedway British Final 2018 – ŽIVĚ – britské mistrovství na ploché dráze
S5
21.00 MS v sidecarcrossu 2018 – 3. závod

ÚTERÝ 12. června
ES2
00.15 MS superbiků v Brně – 2. závod (také v 05.30 a 18.45)
ES
02.30 MS superbiků v Brně – 2. závod
ES2
04.30 MS superbiků v Brně – 1. závod
05.00 MS supersportů v Brně
NS1
09.05 Speedway British Final 2018 – britské mistrovství na ploché dráze (také ve 23.15)
COOL
10.00 Americký chopper VII. (13) – (také v 15.55 /14/ a 23.45 /14/)
NS1
11.25 OffRoad Maraton Janovice nad Úhlavou (3/2018)
ES2
13.30 MS superbiků v Brně (také v 15.45)
S5
13.40 MS sidecarcross 2018 – 3. závod
NS2
16.10 OffRoad Maraton Janovice nad Úhlavou (3/2018)
ES
21.30 EWC All Access

STŘEDA 13. června
ES
01.00 EWC All Access
ES2
01.30 MS superbiků v Brně – 1. závod
NS2
01.45 Speedway British Final 2018 – britské mistrovství na ploché dráze
ES2
02.00 MS supersportů v Brně
02.30 MS superbiků v Brně – 2. závod
07.00 EWC All Access (také ve 12.30)
COOL
9.55 Americký chopper VII. (14) – (také v 15.55 /15/ a 23.40 /15
ČT4 Sport
14.10 Svět motorů – Speciál
14.25 Svět motorů – Extraliga na ploché dráze Kopřivnice
14.40 Svět motorů – MM ČR enduro Úterý
15.15 Svět motorů – Legendy 2018 – největší motoristická výstava v ČR na Výstavišti v Praze
NS1
15.30 Rychlá kola (6/2018)
ČT4 Sport
15.45 Svět motorů – Aktuálně
S5
18.00 MS sidecarcross 2018 – 4. závod (také ve 23.55)
NS2
18.20 Rychlá kola (6/2018)
NS1
20.40 ORION – TAURUS TRANS 2018 – mezinárodní závod v motokrosu z Litomyšle
ES
21.15 MS superbiků v Brně – 2. závod

ČTVRTEK 14. června
ČT4 Sport
03.25 Svět motorů – Speciál
03.40 Svět motorů – Extraliga na ploché dráze Kopřivnice
03.55 Svět motorů – MM ČR enduro Úterý
04.30 Svět motorů – Legendy 2018 – největší motoristická výstava v ČR na Výstavišti v Praze
ES
04.30 MS supersportů v Brně
05.00 MS superbiků v Brně – 2. závod
ČT4 Sport
05.00 Svět motorů – Aktuálně
COOL
10.10 Americký chopper VII. (15) – (také v 16.00 /16/, 00.30 /16/)
S5
13.50 MS sidecarcross 2018 – 4. závod
NS1
19.05 ORION – TAURUS TRANS 2018 – mezinárodní závod v motokrosu z Litomyšle
COOL
20.15 Autosalon

PÁTEK 15. června
NS2
02.10 Rychlá kola (6/2018)
ES
08.00 EWC All Access (také v 11.00)
COOL
9.55 Americký chopper VII. (16) – (také v 16.00 /17/ a 00.30 /17/)
11.05 Autosalon
NS1
10.30 Rychlá kola (6/2018)
12.00 ORION – TAURUS TRANS 2018 – mezinárodní závod v motokrosu z Litomyšle
12.20 OffRoad Maraton Janovice nad Úhlavou (3/2018)
NS2
13.10 Speedway British Final 2018 – britské mistrovství na ploché dráze
NS1
13.10 Moto GP Katalánska – trénink Moto3 – ŽIVĚ
14.05 Moto GP Katalánska – trénink MotoGP – ŽIVĚ
15.05 Moto GP Katalánska – trénink Moto2 – ŽIVĚ
NS2
18.10 ORION – TAURUS TRANS 2018 – mezinárodní závod v motokrosu z Litomyšle
S5
19.30 MS sidecarcross 2018 – 4. závod
COOL
Autosalon

SOBOTA 16. června
Nova Action
05.05 Moto GP Katalánska – trénink Moto3
05.55 Moto GP Katalánska – trénink MotoGP
ES
06.30 EWC All Access (také v 08.30 a 12.30)
NS1
09.00 Moto GP Katalánska – trénink Moto3 – ŽIVĚ
S5
09.35 MS sidecarcross 2018 –4. závod
NS1
09.55 Moto GP Katalánska – trénink MotoGP – ŽIVĚ
10.55 Moto GP Katalánska – trénink Moto2 – ŽIVĚ
Prima
8.45 Autosalon
Prima Plus
13.40 Autosalon
NS1
12.35 Moto GP Katalánska – kvalifikace Moto3 – ŽIVĚ (také ve 23.35)
13.30 Moto GP Katalánska – kvalifikace MotoGP – ŽIVĚ
15.05 Moto GP Katalánska – kvalifikace Moto2 – ŽIVĚ
S5
23.45 MS sidecarcross 2018 – 1. závod v Oss

NEDĚLE 17. června
NS1
00.25 Moto GP Katalánska – kvalifikace Moto2
01.15 Moto GP Katalánska – kvalifikace MotoGP (také v 09.25)
Nova Action
03.40 ORION – TAURUS TRANS 2018 – mezinárodní závod v motokrosu z Litomyšle
05.00 Moto GP Katalánska – kvalifikace Moto3
05.50 Moto GP Katalánska – kvalifikace MotoGP
NS1
08.35 Moto GP Katalánska – kvalifikace Moto3
10.50 Moto GP Katalánska – závod Moto3 – ŽIVĚ (také ve 20.00)
NS2
11.45 ORION – TAURUS TRANS 2018 – mezinárodní závod v motokrosu z Litomyšle
NS1
12.10 Moto GP Katalánska – závod Moto2 – ŽIVĚ (také ve 21.10)
13.45 Moto GP Katalánska – závod MotoGP – ŽIVĚ (také ve 22.10)
15.15 ORION – TAURUS TRANS 2018 – mezinárodní závod v motokrosu z Litomyšle
ES2
16.30 MS MX v Ottobianu – 1. závod MXGP
17.00 MS MX v Ottobianu – 2. závod MXGP – ŽIVĚ
18.00 MS MX v Ottobianu – MX2
19.15 BSB ve Snettertonu

PONDĚLÍ 18. června
NS1
00.45 OffRoad Maraton Janovice nad Úhlavou (3/2018)
ES2
02.00 MS MX v Ottobianu – MX2
02.30 MS MX v Ottobianu – 2. závod MXGP
Nova Action
03.05 Rychlá kola (6/2018)

ÚTERÝ 19. června
ES2
04.00 MS MX v Ottobianu – MXGP
NS1
09.05 Speedway British Final 2018
S5
09.25 MS v sidecarcrossu 2018
COOL
10.10 Americký chopper VII. (118) – (také v 16.05 /19/ a 23.45 /19/)
NS2
13.10 Speedway British Final 2018
15.00 OffRoad Maraton Janovice nad Úhlavou (3/2018)
15.30 Rychlá kola (6/2018)
NS1
20.00 Moto GP Katalánska – závod Moto3
21.05 Moto GP Katalánska – závod Moto2
22.05 Moto GP Katalánska – kvalifikace MotoGP

STŘEDA 20. června
ES2
05.00 MS MX v Ottobianu
06.00 MS superbiků v Brně
NS1
09.05 Moto GP Katalánska – závod Moto3
10.10 Moto GP Katalánska – závod Moto2
COOL
10.10 Americký chopper VII. (19) – (také v 16.00 /20/ a 23.40 /20/
ČT4 Sport
12.05 Svět motorů – Speciál
12.20 Svět motorů – XIV. Agrotec Petronas rally
12.50 Svět motorů – MM ČR v závodech do vrchu Liberec
13.05 Svět motorů – Drifting MM ČR Kielce
13.20 Svět motorů – Aktuálně
NS1
11.35 MotoGP Katalánska – kvalifikace MotoGP
S5
16.15 MS sidecarcross 2018 – 6. závod
ES
18.45 MS superbiků v Brně – 2. závod
S5
19.05 FIA mistrovství světa v rallycrossu – 5. závod
NS2
20.00 Speedway British Final 2018
NS1
00.05 Speedway British Final 2018

 


Změna programu vyhrazena.

Klíč k programům:
ES Eurosport, ES2 Eurosport 2, NC Nova Cinema, NS Nova Sport, S5 Sport 5, DISC Discovery Channel, TVB TV Barrandov, PLUS Barrandov Plus, COOL Prima Cool, LOVE Prima Love, ZOOM Prima Zoom


Omluva čtenářům

Naši milí čtenáři,

číslo 20 ČMN bude mít bohužel opět zpoždění. Důvodem je personální krize v redakci a s ní související organizační změny, které nyní probíhají.

Za výpadky v periodicitě podzimních vydání ČMN a také za méně stránek v čísle 19 se velmi omlouváme. Také prosíme o pochopení, že nyní jen omezeně reagujeme na E-maily a zprávy, které nám zasíláte přes Facebook.

Předplatitelům bude posunut termín konce předplatného tak, aby obdrželi všechna předplacená vydání.

Nejbližší akce

20. - 21. října Zvole nad Pernštejnem Zvole 49
20. - 21. října Zvole nad Pernštejnem Zvole 49
20. - 27. října
20. října Milovice Jiřická 1999
20. října Rudice
 
© 1999 - 2018 Bikes Publishing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena. | Vyrobila Bikes Media s.r.o.
Bez souhlasu provozovatele je zakázáno jakýmkoli způsobem šířit obsah tohoto webu.
Kalendář akcí | | | Podmínky zpracování osobních údajů | Podmínky zpracování cookies | | | www.icmn.cz
.