Vražedné horko

Teplé slunečné počasí, to jsme si asi vždycky přáli. Během dovolených na prosluněném jihu ...

Celý článek »
Stěna smrti

Celý život žiju na kopci nad pražským Výstavištěm v Holešovicích. Z lesní vyhlídky jsem ...

Celý článek »
23 000Kč Jičín
83 000Kč Hrdoňovice 18
94 000Kč chomutov
Objednat předplatné

Poslední komentáře

» Autor článku nás uvádí v naprostý omyl v tom, že ...
Přidal: pavel 10.9.2018
» Nyní jsem tankoval a nestačil jsem se divit. Verva 100 ...
Přidal: Jelen 6.8.2018
» Zapomínáte na to, že do premiových paliv není potřeba strkat ...
Přidal: Jarmil 9.1.2018
» Zapomínáte na to, že do premiových paliv není potřeba strkat ...
Přidal: Jarmil 9.1.2018
» Eurooil prodá potřebné množství řepky jinak a do nafty ji ...
Přidal: cyklista 19.12.2017
» Nechci brát iluze Radimovi, ale nejdřív by si mohl o ...
Přidal: cyklista 19.12.2017
Motorky v bedně
2.7.2018
výběr 3.-18.7
 

ÚTERÝ 3. července
ES2
00.00 MS MX v Pangkal Pinangu – MX2 (také v 08.00, 14.00 a 20.30)
01.30 MS MX v Pangkal Pinangu – MXGP (také v 9.30, 15.00, 21.00 a 23.30)
COOL
10.15 Americký chopper VIII (2) – (také v 16.10 /3/ a 23.15 /3/)
S5 20.15 MS sajdkárkros – sestřih 8. závodu

STŘEDA 4. července
NS1
02.00 MotoGP Nizozemsko – závod Moto3
03.00 MotoGP Nizozemsko – závod MotoGP
ES2
03.00 MS MX v Pangkal Pinangu – MX2 (také v 17.30)
04.00 MS MX v Pangkal Pinangu – MXGP (také v 18.30)
COOL
09.55 Americký chopper VII. (3) – (také v 16.05 /4/ a 23.05 /4/
S5
16.00 MS sajdkárkros 2018 – sestřih 8. závodu
ČT4 Sport
16.50 Svět motorů – Speciál
S5
18.00 Motul Cup 2018 Třebíz (také ve 22.05)
CT4 Sport
18.15 Svět motorů – MM ČR v motokrosu Dalečín
ČT4 Sport
18.45 Svět motorů – MM ČR side a čtyřkolek Ledeč nad Sázavou
19.05 Svět motorů – Extraliga na ploché dráze Pardubice
19.20 Svět motorů – OffROAD Dobřany
19.40 Svět motorů – MM ČR supermoto Písek
19.55 Svět motorů – Aktuálně


ČTVRTEK 5. července
ČT4 Sport
03.50 MM ČR v motokrosu Dalečín
04.20 MM ČR side a čtyřkolek Ledeč nad Sázavou
04.40 Extraliga na ploché dráze Pardubice
ES2
05.00 MS MX Pangkal Pinang – MX2 (také v 8.30)
06.00 MS MX Pangkal Pinang – MXGP


PÁTEK 6. července
ES2
15.30 MS MX Pangkal Pinang – MX2 (také ve 21.30)
16.30 MS MX Pangkal Pinang – MXGP (také ve 22.30)

SOBOTA 7. července
ES2
02.30 MS MX Pangkal Pinang – MX2
03.00 MS MX Pangkal Pinang – MXGP (také v 07.00, 14.00, 22.00)
12.45 WSBK Misano – 1. závod superbiků živě
ES
16.00 WSBK Misano – 1. závod superbiků
ES2
16.45 WSBK Misano – 1. závod superbiků (také v 18.45, 21.15)

NEDĚLE 8. července
ES
22.00 MS supersportů v Misanu
00.45 BSB v Knockhillu – 2. závod
ES2
05.00 MS MX Pangkal Pinang
07.00 MS MX Semarang – 1. závod MX2 živě
ČT4 Sport
07.40 MM ČR v motokrosu Dalečín
ES2
08.00 MS MX Semarang – 1. závod MXGP živě
ČT4 Sport
08.10 MM ČR side a čtyřkolek Ledeč nad Sázavou
08.30 Extraliga na ploché dráze Pardubice
ES2
09.30 MS MX Semarang – 1. závod MX2
10.00 MS MX Semarang – 2. závod MX2 živě
11.00 MS MX Semarang – 2. závod MXGP živě
14.30 MS supersportů v Misanu
15.00 MS superbiků v Misanu – 2. závod (také v 17.45)
18.15 MS MX Semarang – MX2 (také ve 23.00)
18.45 MS MX Semarang – MXGP (také ve 23.30)
20.00 MS superbiků v Misanu – 2. závod
NS1
20.00 OffRoad Maraton (4/2018) – sestřih 4. závodu Dobřany
20.30 Rychlá kola (7/2018)
ES2
20.30 BSB v Knockhillu
ES
22.00 MS supersportů v Misanu
22.30 MS superbiků v Misanu

PONDĚLÍ 9. července
ES
00.15 MS supersportů v Misanu
00.45 MS superbiků v Misanu – 2. závod
ES2
01.45 BSB v Knockhillu
COOL
8.30 Top Gear (také v 10.35, 16.55)
9.35 Americký chopper VIII (také v 15.55, 23.20)
NS2
11.15 OffRoad Maraton (4/2018)
11.45 Rychlá kola (7/2018)
NS2
23.10 Speedway Premiership 2018

ÚTERÝ 10. července
NS2
09.00 Speedway Premiership 2018
COOL
9.00 Top Gear (také v 17.00)
ES
10.05 Americký chopper VIII (také ve 23.10)
19.30 MS superbiků v Misanu – 1. závod
20.00 MS supersportů v Misanu
20.30 MS superbiků v Misanu – 2. závod
COOL
20.15 To nejlepší z Top Gearu: Top 41
NS2
20.40 OffRoad Maraton (4/2018)
21.05 Rychlá kola (7/2018)
22.00 Speedway Premiership 2018

STŘEDA 11. července
ES
05.00 MS supersportů v Misanu
05.30 MS superbiků v Misanu – 2. závod
COOL
08.55 Top Gear VI (také v 17.00)
10.00 Americký chopper VIII (také v 16.05, 23.10)
11.00 To nejlepší z Top Gearu: Top 41
ČT4 Sport
18.10 MM ČR v motokrosu Petrovice
NS2
23.45 Rychlá kola (7/2018)
 

ČTVRTEK 12. července
NS2
00.15 OffRoad Maraton (4/2018)
ČT4 Sport
02.10 MM ČR v motokrosu Petrovice
ES2
07.00 MS supersportů v Misanu
07.30 MS superbiků v Misanu – 2. závod
COOL
09.00 Top Gear VI (také v 17.05)
10.05 Americký chopper VIII (také v 16.05)
ES2
20.00 MS superbiků v Misanu – 2. závod
COOL
20.15 Autosalon

PÁTEK 13. července
COOL
00.15 Americký chopper VIII
ES2
01.30 MS supersportů v Misanu
02.00 MS superbiků v Misanu – 2. závod
NS1
02.35 OffRoad Maraton (4/2018)
03.00 Rychlá kola (7/2018)
ES2
07.30 MS supersportů v Misanu
COOL
08.55 Top Gear VI (také v 17.05)
10.00 Americký chopper VIII (také v 16.05, 23.55)
11.05 Autosalon
ČT4 Sport
13.20 MM ČR v motokrosu Petrovice
NS2
22.50 OffRoad Maraton (4/2018)
23.15 Rychlá kola (7/2018)

SOBOTA 14. července
COOL
08.55 Top Gear VI
NS2
09.00 Moto GP Německa – trénink Moto3 živě
09.55 Moto GP Německa – trénink MotoGP živě
10.55 Moto GP Německa - trénink Moto2 živě
12.35 Moto GP Německa – kvalifikace Moto3 živě
13.30 Moto GP Německa – kvalifikace MotoGP živě
15.05 Moto GP Německa – kvalifikace Moto2 živě

NEDĚLE 15. července
NS2
01.20 Speedway Premiership 2018
ČT4 Sport
07.20 MM ČR v motokrosu Petrovice
COOL
08.35 Top Gear VI
NS2
08.45 Moto GP Německa – kvalifikace Moto3
09.35 Moto GP Německa – kvalifikace MotoGP
10.50 Moto GP Německa – závod Moto3 živě
12.10 Moto GP Německa – závod Moto2 živě
13.45 Moto GP Německa – závod MotoGP živě

PONDĚLÍ 16. července
COOL
02.30 Autosalon
ČT2
04.10 Život s motorkou
NS1
13.05 Moto GP Německa – závod Moto3
14.05 Moto GP Německa – závod Moto2
15.00 Moto GP Německa – závod MotoGP
S5
19.30 Motul Cup 2018
20.30 MS sajdkárkros Belgie, Lommel
NS1
20.30 Speedway Premiership 2018 živě
22.30 OffRoad Maraton (4/2018) - sestřih 4. závodu Dobřany

ÚTERÝ 17. ČERVENCE
NS2
00.30 Rychlá kola (7/2018)
01.00 OffRoad Maraton (4/2018)
NS1
09.05 Speedway Premiership 2018
S5
13.25 MS sajdkárkros Belgie, Lommel
13.55 Motul Cup 2018
NS1
21.05 Moto GP Německa – závod Moto3
22.00 Moto GP Německa – závod MotoGP
NS2
23.00 Speedway Premiership 2018
NS1
02.00 Speedway Premiership 2018

STŘEDA 18. července
S5
08.30 Motul Cup 2018
12.00 Motorcycle Grand Prix History – sestřih sezony 1986
NS2
13.00 Speedway Premiership 2018
14.50 OffRoad Maraton (4/2018) – sestřih 4. závodu Dobřany
15.20 Rychlá kola (7/2018)
S5
17.05 MS sajdkárkros Belgie, Lommel
NS1
19.05 OffRoad Maraton (4/2018) – sestřih 4. závodu Dobřany
19.30 Rychlá kola (7/2018)
21.15 Speedway Premiership 2018

 


Změna programu vyhrazena.

Klíč k programům:
ES Eurosport, ES2 Eurosport 2, NS Nova Sport, S5 Sport 5, COOL Prima Cool


Nejbližší akce

22. září Kolín Žižkova 103
28. září Hradec Králové Eliščino nábřeží 375
28. září
28. září Humpolec 5.května 525
29. září Tchořovice
 
© 1999 - 2018 Bikes Publishing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena. | Vyrobila Bikes Media s.r.o.
Bez souhlasu provozovatele je zakázáno jakýmkoli způsobem šířit obsah tohoto webu.
Kalendář akcí | ČMN Shop | Záruční podmínky | Podmínky zpracování osobních údajů | Podmínky zpracování cookies | Platba zboží | Osobní odběr | www.icmn.cz
.