Spojuje Dakar?

Psát v půlce Dakaru o Dakaru je hodně ošemetné. Dnes je úterý 16. ledna ...

Celý článek »
Bomby na nový rok

Máme tady nový rok, jenž tradičně začíná oslavou konce roku starého. Jak jste vy ...

Celý článek »
25 000Kč Šumvald
45 000Kč Ostrava
90 000Kč Lázně Bělohrad
Objednat předplatné

Poslední komentáře

» Zapomínáte na to, že do premiových paliv není potřeba strkat ...
Přidal: Jarmil 9.1.2018
» Zapomínáte na to, že do premiových paliv není potřeba strkat ...
Přidal: Jarmil 9.1.2018
» Eurooil prodá potřebné množství řepky jinak a do nafty ji ...
Přidal: cyklista 19.12.2017
» Nechci brát iluze Radimovi, ale nejdřív by si mohl o ...
Přidal: cyklista 19.12.2017
» Jakube, nechci ti brát iluze, ale kecáš, jak když tiskne. ...
Přidal: Radim 18.11.2017
» Ve slově pistoli, posteli a prdeli se píše měkké i ...
Přidal: Xxx 25.10.2017
Motorky v bedně
13.9.2017
výběr 14.–25. 9.
 

ČTVRTEK 14. září
NS1
00.00 Rychlá kola 9/2017 (také v 10.30)
ES2
07.00 BSB v Silverstonu – 2. závod
07.30 MS MX ve Valkenswaardu – 2. závod MXGP (také ve 21.00)
S5
13.05 J-M Motors rally team 2017 – enduro Dobřany
NS2
15.00 Rychlá kola (9/2017)
15.30 Speedway Premiership – britská plochodrážní liga (semifinále – 1. závod)
ES2
16.30 BSB v Silverstonu – 3. závod (také ve 20.00)
COOL
20.15 Autosalon
S5
22.20 Memoriál Otakara Tomana
NS1
23.00 Offroad Maraton (5/2017) Milovice
S5
23.40 Český motokros vstupuje do MS

PÁTEK 15. září
NS1
00.45 Speedway Premiership – britská plochodrážní liga (semifinále – 1. závod)
ES2
02.30 MS MX ve Valkenswaardu – 2. závod MXGP (také ve 04.00 a 19.00)
03.30 BSB v Silverstonu – 3. závod (také v 18.30)
S5
09.50 Memoriál Otakara Tomana
COOL
11.50 Autosalon
NS1
12.20 Offroad Maraton (5/2017) Milovice
S5
13.10 Český motokros vstupuje do MS
13.45 Prague Open – sestřih z ploché dráhy (také v 23.40)
14.25 J-M Motors rally team 2017 – enduro Dobřany
NS2
22.35 Offroad Maraton (5/2017)
23.00 Speedway Premiership – britská plochodrážní liga (semifinále – 1. závod)

SOBOTA 16. září
ES2
04.30 BSB v Silverstonu – 2. závod (v 09.00 3. závod)
05.15 MS MX ve Valkenswaardu – 2. závod MXGP (také ve 14.00)
Prima
08.50 Autosalon
S5
09.30 J-M Motors rally team 2017 – enduro Dobřany
ES
10.30 WSBK v Lausitzringu
12.00 WSBK v Portimau – kvalifikace ŽIVĚ
ES2
14.45 Motorky v Bol d’Or ŽIVĚ
S5
14.35 Memoriál Otakara Tomana
ES
17.30 WSBK v Portimau – kvalifikace
18.00 WSBK v Portimau – 1. závod
NS1
19.00 Offroad Maraton (5/2017) Milovice

NEDĚLE 17. září
ES2
00.00 WSBK v Portimau – 1. závod
NS1
02.30 Speedway Premiership – britská plochodrážní liga (semifinále – 1. závod)
ES2
05.30 WSBK v Portimau – kvalifikace
06.00 WSBK v Portimau – 1. závod
07.00 Motorky v Bol d’Or ŽIVĚ
ČT4 Sport
08.15 Svět motorů – Speciál
S5
08.30 Prague Open – sestřih z ploché dráhy
ES
09.00 WSBK v Portimau – kvalifikace
ČT4 Sport
09.25 Svět motorů – Aktuálně
ES
09.30 WSBK v Portimau – 1. závod
S5
16.20 J-M Motors rally team 2017 – enduro Dobřany
ES2
17.00 MS MX v Pays de Montbelliard – 2. závod MXGP ŽIVĚ
19.00 BSB v Oulton Parku – 2. závod
19.45 MS supersportů 300 v Portimau
20.15 MS MX v Pays de Montbelliard – 2. závod MXGP
ES
22.00 MS supersportů v Portimau
22.45 MS superbiků v Portimau – 2. závod
COOL
23.35 Autosalon

PONDĚLÍ 18. září
NS2
00.00 Offroad Maraton (5/2017) Milovice
ES2
01.30 WSBK v Portimau
ES
03.30 MS superbiků v Portimau – 1. závod
04.00 MS supersportů v Portimau
04.30 MS superbiků v Portimau – 2. závod (také v 18.00, 22.00 a 23.30)
ES2
05.00 MS MX v Pays de Montbelliard – 2.závod MXGP (také ve 12.45, 16.30)
05.45 MS superbiků v Portimau – 1. závod (také v 17.15)
06.15 MS supersportů v Portimau (také v 17.45)
06.45 MS superbiků v Portimau – 2. závod (také v 18.15)
S5
08.50 J-M Motors rally team 2017 – enduro Dobřany
09.25 Prague Open – sestřih z ploché dráhy
10.35 Memoriál Otakara Tomana
NS1
20.30 Speedway Premiership 2017 – britská plochodrážní liga (semifinále – 2. závod) - ŽIVĚ
ES2
22.30 MS superbiků v Portimau

ÚTERÝ 19. září
ES2
04.00 Motokros MS MX v Pays de Montbelliard – 2.závod MXGP (také v 07.00, 11.00)
ES
05.30 MS superbiků v Portimau
ES2
08.00 MS superbiků v Portimau - 2. závod (také v 12.45)
NS1
09.05 Speedway Premiership 2017 – britská plochodrážní liga (semifinále – 2. závod, také v 18.50)
NS2
11.00 Offroad Maraton (5/2017) Milovice
ES2
11.45 MS superbiků v Portimau - 1. závod
12.15 MS supersportů v Portimau
S5
13.15 Prague Open 2017 – sestřih z ploché dráhy
NS2
14.00 Speedway Premiership 2017 – britská plochodrážní liga (semifinále – 2. závod)
S5
15.15 J-M Motors rally team 2017 – enduro Dobřany
ES
16.30 MS superbiků v Portimau - 1. závod
17.00 MS supersportů v Portimau
17.30 MS superbiků v Portimau – 2. závod
S5
18.30 Memoriál Otakara Tomana

STŘEDA 20. září
ES2
08.00 EWC All Access (také v 16.30 a 22.30)
NS2
11.00 Speedway Premiership 2017 – britská plochodrážní liga (semifinále – 2. závod)NS1
11.50 Offroad Maraton (5/2017) Milovice
S5
15.05 Memoriál Otakara Tomana
NS1
15.15 Speedway Premiership 2017 – britská plochodrážní liga (semifinále – 2. závod)ČT4 Sport
22.20 Svět motorů – Speciál
22.35 Svět motorů – MM ČR Motokros Vranov u Brna
23.05 Svět motorů – Extraliga družstev na ploché dráze Pardubice
23.35 Svět motorů – M ČR enduro Mšeno
S5
23.50 J-M Motors rally team 2017 – enduro Dobřany

ČTVRTEK 21. září
ČT4 Sport
00.10 Svět motorů – Aktuálně (také ve 04.20)
02.30 Svět motorů – Speciál
02.45 Svět motorů – MM ČR Motokros Vranov u Brna
03.15 Svět motorů – Extraliga družstev na ploché dráze Pardubice
03.45 Svět motorů – M ČR enduro Mšeno
ES2
04.00 EWC All Access (také v 07.00 a 10.30)
S5
12.45 J-M Motors rally team 2017 – enduro Dobřany
NS1
17.00 Speedway Premiership 2017 – britská plochodrážní liga (semifinále – 2. závod)
COOL
20.15 Autosalon

PÁTEK 22. září
COOL
11.15 Autosalon
S5
11.25 J-M Motors rally team 2017 – enduro Dobřany
NS1
13.10 Moto GP Španělsko - Aragonie – 2. trénink Moto3 ŽIVĚ
14.05 Moto GP Španělsko - Aragonie – 2. trénink MotoGP ŽIVĚ
15.05 Moto GP Španělsko - Aragonie – 2. trénink Moto2 ŽIVĚ
16.00 Na dvou kolech s Karlem Abrahamem
S5
19.35 Český motokros vstupuje do MS
22.40 Prague Open 2017 – sestřih z ploché dráhy

SOBOTA 23. září
Prima
08.05 Autosalon
09.15 Motorsport
S5
08.30 Memoriál Otakara Tomana
NS1
09.00 Moto GP Španělsko – Aragonie – 3. trénink Moto3 ŽIVĚ
09.55 Moto GP Španělsko – Aragonie – 3. trénink MotoGP ŽIVĚ
10.55 Moto GP Španělsko – Aragonie – 3. trénink Moto2 ŽIVĚ
12.35 Moto GP Španělsko – Aragonie – kvalifikace Moto3 ŽIVĚ
13.30 Moto GP Španělsko – Aragonie – kvalifikace MotoGP ŽIVĚ
S5
13.45 J-M Motors rally team 2017 – enduro Dobřany
NS1
15.05 Moto GP Španělsko – Aragonie – kvalifikace Moto2 ŽIVĚ
NS1
18.20 Red Bull MotoGP Rookies Cup – Španělsko (také ve 23.05)
S5
18.30 Prague Open – sestřih z ploché dráhy
NS1
20.00 Moto GP Španělsko – Aragonie – kvalifikace Moto3
21.05 Moto GP Španělsko – Aragonie – kvalifikace MotoGP
22.10 Moto GP Španělsko – Aragonie – kvalifikace Moto2

NEDĚLE 24. září
ČT4 Sport
07.25 Svět motorů – Speciál
07.40 Svět motorů – MM ČR MX Vranov u Brna
08.10 Svět motorů – Extraliga družstev na ploché dráze Pardubice
08.40 Svět motorů – MČR enduro Mšeno
NS1
08.35 Moto GP Španělsko – Aragonie – kvalifikace Moto3
09.25 Moto GP Španělsko – Aragonie – kvalifikace MotoGP
10.50 Moto GP Španělsko – Aragonie – závod Moto3 ŽIVĚ
12.10 Moto GP Španělsko – Aragonie – závod Moto2 ŽIVĚ
13.45 Moto GP Španělsko – Aragonie – závod MotoGP ŽIVĚ
S5
17.10 J-M Motors rally team 2017 – enduro Dobřany
NS1
19.00 Red Bull MotoGP Rookies Cup – Španělsko
21.05 Moto GP Španělsko – Aragonie – závod Moto2
22.00 Moto GP Španělsko – Aragonie – závod Moto3
23.05 Moto GP Španělsko – Aragonie – závod MotoGP
COOL
23.15 Autosalon

PONDĚLÍ 25. září
NS1
00.15 Red Bull MotoGP Rookies Cup – Španělsko
Prima
02.15 Motorsport
S5
10.25 Prague Open 2017 – sestřih z ploché dráhy
NS1
13.05 Moto GP Španělsko – Aragonie – závod Moto3
14.00 Moto GP Španělsko – Aragonie – závod Moto2
14.50 Moto GP Španělsko – Aragonie – závod MotoGP
16.00 Red Bull MotoGP Rookies Cup – Španělsko
S5
17.15 Memoriál Otakara Tomana
NS1
20.15 Speedway Premiership 2017 – britská plochodrážní liga (odvetná semifinále) ŽIVĚ
S5
22.45 J-M Motors rally team 2017 – enduro

Změna programu vyhrazena.

Klíč k programům:
ES Eurosport, ES2 Eurosport 2, NC Nova Cinema, NS Nova Sport, S5 Sport 5, DISC Discovery Channel, TVB TV Barrandov, PLUS Barrandov Plus, COOL Prima Cool, LOVE Prima Love, ZOOM Prima Zoom


© 1999 - 2018 Bikes Publishing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena. | Vyrobila Bikes Media s.r.o.
Bez souhlasu provozovatele je zakázáno jakýmkoli způsobem šířit obsah tohoto webu.
Kalendář akcí | ČMN Shop | Záruční podmínky | Platba zboží | Osobní odběr | www.icmn.cz
.